Deze (kook)boeken moet je lezen, volgens ons team!

donderdag 12 november 2020 in Tips & trucs
Deze (kook)boeken moet je lezen, volgens ons team!

Begin je jezelf al te vervelen nu de horeca op slot zit? Na al die potjes Warzone en FIFA, een overdosis aan memes en wellicht ontelbare rondjes surfen op Gastronomixs, kun je vast wel een shot inspiratie gebruiken. Ons team geeft je graag boekentips!

#1 Jeroen heeft een mega kookboeken collectie

Ik verzamel al kookboeken sinds 1988. De collectie bevat veel bijzondere exemplaren en velen daarvan gebruiken we regelmatig als naslagwerk in onze Test Kitchen. Heel inspirerend blijft de klassieker De grote chefs van de nieuwe Franse keuken, waarin alle driesterrenchefs van Frankrijk een kijkje achter de schermen geven. Zo lees je onder andere het verhaal van een nog jonge Paul Bocuse en de gebroeders Troigros. Meer van deze tijd is Sun and Rain van Ana Ros, ook een echte aanrader. En als liefhebber van de Italiaanse keuken kun je echt niet om Pasta Grannies heen. Een boek vol familierecepten uit diverse Italiaanse streken. Zeker ook een uitkomst als je even niet weet wat je thuis klaar moet maken.

#2 Céline tipt een paar patisserieboeken

De kookboeken die ik er altijd bij pak zijn:

#3 Nik heeft heel wat juweeltjes in zijn boekenkast

Kookboeken zijn niet altijd handig en werkbaar in de keuken, maar er zijn altijd nieuwe exemplaren die de moeite waard zijn. Zo heb ik het afgelopen jaar de limited edition van het Eleven Madison Park: The Next Chapter van Daniel Humm aangeschaft. Het is een boek dat je van kaft tot kaft eindeloos kan doorbladeren, vol met inspiratie en recepten voor iedere kok. Een heel bijzonder boek uit mijn boekenkast is The Whole Fish Cookbook van Josh Niland. Zijn filosofie gaat over het benaderen van vissen als een slager. Hierdoor haalt hij 92% rendement uit een vis in plaats van 42%! Een ‘gouwe ouwe’ uit mijn kast is The Fat Duck Cook Book van de legendarische Heston Blumenthal. Als voorbereiding op mijn twee weken stage daar, heb ik dit hele boek gelezen. Een beter kijkje in het hoofd van een genie heb ik nog niet gevonden!

#4 Els heeft nooit genoeg kookboeken

Hoe fijn het internet ook is, kookboeken heb ik nooit genoeg! Een paar van mijn favorieten: 

#5 Josan tipt La Place

Ik vind kookboeken altijd superleuk als ik ze zie staan in een boekenwinkel of als ik ze cadeau krijg. Het kookboek waar ik regelmatig iets uit kook, is het boek Huisgemaakt van La Place. Gewoon omdat ik eigenlijk zo’n beetje fan ben van alles wat zij maken, van de hartige taarten en belegde broodjes tot aan de smoothies en het gebak. Als ik langs één van hun verkooppunten kom, heb ik altijd heel toevallig lekkere trek… 

#6 Inge bladert graag door kookboeken

Ik kook echt te weinig uit kookboeken, maar het blijft heerlijk om er doorheen te bladeren terwijl ik op de bank hang. Het kookboek waar ik doordeweeks nog wel eens naar grijp is Simple Dinners van de Australische Donna Hay. Allemaal recepten met niet al te veel ingrediënten, licht verteerbaar en snel te maken. Mijn laatst gekochte kookboek is Happy Salads van ‘fast good keten’ Leon. Als ik rond etenstijd op Schiphol of Utrecht CS ben, ga ik daar al-tijd naartoe. Het kookboek stelt ook zeker niet teleur!

Onze chefs staan voor je klaar

Uiteraard hopen we dat je snel weer bomvol inspiratie aan de slag kunt in de zaak. Heb je in de tussentijd vragen over bepaalde technieken, smaakcombinaties of zoek je advies over welke componenten geschikt zijn voor een afhaalmenu? Stuur ons dan een chatbericht via de oranje knop rechts onderin beeld. Onze chefs denken graag met je mee!

Ben je toe aan oneindig veel culinaire inspiratie maar heb je nog geen account? Maak deze dan snel aan, zodat je Gastronomixs 2 weken gratis kunt uitproberen!

Probeer 2 weken gratis!